10x25 Titan 1103 Gr.2 Din 933

Šroub se šestihrannou hlavou, s CELÝM metrickým závitem DIN 933. Slitina Titanium Grade 2, také známá jako titan CP3, má alfa krystalickou strukturu. Slitina má široké využití, které je spojeno s její vynikající tvářitelností, přiměřenou pevností a vynikající korozní odolností.Hustota slitiny Titanium Grade 2 je ve srovnání se slitinami niklu a nerezovými ocelemi asi 50%. Slitina Titanium Grade 2 má vynikající korozní odolnost v oxidačních médiích, alkalických médiích, organických kyselinách a sloučeninách, vodných solných roztocích a horkých plynech. Slitina nabízí také dostatečnou korozní odolnost v kyselině dusičné, mírně redukčních kyselinách a vlhkém plynném chloru nebo bromu. Kromě toho má slitina Titanium Grade 2 vynikající odolnost při použití v mořské vodě.
Zobrazit více
0 %
132,96 Kč / ks bez DPH
Prodejna 0
Centrální sklad 0
Dotaz na dostupnost
Balení: 1
katalogové číslo: 10845
EAN: 01
záruka:24 měsíců
cena vč. DPH:160,88 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
Slitina Titanium Grade 2, také známá jako titan CP3, má alfa krystalickou strukturu. Slitina má široké využití, které je spojeno s její vynikající tvářitelností, přiměřenou pevností a vynikající korozní odolností. Hustota slitiny Titanium Grade 2 je ve srovnání se slitinami niklu a nerezovými ocelemi asi 50%. Slitina Titanium Grade 2 má vynikající korozní odolnost v oxidačních médiích, alkalických médiích, organických kyselinách a sloučeninách, vodných solných roztocích a horkých plynech. Slitina nabízí také dostatečnou korozní odolnost v kyselině dusičné, mírně redukčních kyselinách a vlhkém plynném chloru nebo bromu. Kromě toho má slitina Titanium Grade 2 vynikající odolnost při použití v mořské vodě. Díky této kombinaci vlastností slitina Titanium Grade 2 představuje potenciální materiál pro široké spektrum aplikací, od námořního průmyslu, ropného a plynárenského průmyslu až po chemický průmysl.
Průměr (d)10.0
Délka (L)25.0
PovrchováTiN
DIN933 M
ČSN02 1103
Drážkane
ISO4017
MateriálTitan
NAZEV01Šroub se šestihrannou hlavou, s CELÝM metrickým závitem DIN 933
Objem (ml)ne
RozbalnéNE
Šířka (b)17.0
Typ ZávituMetric
Výška (h)6.4
Závit L=Celý
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

K fajn běhu webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Povolit". Díky

Povolit
Nastavení
Zakázat